Kaip išsirinkti plaukų spalvą ir plaukų dažus? (II)

6 patarimas

Šviesios spalvos vizualiai platina, o tamsios – siaurina. Jei jūsų veidas apvalus, šviesios spalvos vizualiai jį dar labiau praplatins ir tarsi ištrins jo kontūrus. Tamsūs plaukai priešingai – pabrėš veido liniją. Galbūt reikėtų rinktis ne visų plaukų dažymą, taip pat tinkamą kirpimą.

7 patarimas

Jei jūsų oda likusi rausti ar yra alergiška, venkite ryškių, sodrių plaukų spalvų su rausvu atspalviu (raudonmedžio, vario, granato, ir pan.), taip pat labai šviesių spalvų, verčiau rinkitės šviesias plaukų spalvas su šaltais smėlio, pelenų atspalviais.

8 patarimas

Jei jūsų oda turi gelsvą atspalvį, venkite auksinių, smėlio, vario, violetinių tonų. Verčiau rinkitės kaštoninę, rubino raudoną, pelenų, rusvą, šokolado spalvas.

9 patarimas

Jei turite strazdanų, kurias norite paslėpti, nesirinkite platininės blondinės, rausvų, šviesiai auksinės, kaštoninės, oranžinės ir juodos plaukų spalvų.

10 patarimas

Plaukų spalvą derinkite su savo profesija, pareigomis. Jei dirbate biure, spalvos turėtų būti nuosaikios. Prie neryškios šviesos tamsūs tonai atrodo dar tamsesni. Geriau rinktis nežymiai besiskiriantį nuo natūralios plaukų spalvos toną.

11 patarimas

Plaukų spalvą derinkite su savo laisvalaikiu. Jei mėgstate aktyviai sportuoti, plaukioti baseine, šviesūs plaukai gali įgauti žalsvą atspalvį nuo dažno galvos plovimo. Vasarą (bėgiojant, sportuojant lauke) saulė išblukina plaukus.

12 patarimas

Jei vartojate vaistus, vitaminus, jie paprastai tamsina plaukus. Jei norite šviesinti plaukus ir vartojate vaistus, rinkitės tonu šviesesnę spalvą už norimą gauti, tada gausite tokią plaukų spalvą, kokios norite.

plaukų spalvos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s