Kaip išsirinkti plaukų spalvą ir plaukų dažus? (III)

13 patarimas

Prieš dažydami plaukus, pasimatuokite kelių spalvų perukus, prieš išsirinkdami tinkamą spalvą – tai padės realiai ir be nuostolių plaukams pamatyti, kuri plaukų spalva jums tinka. O gal netikėtai atrasite tokių puikių atspalvių, apie kuriuos anksčiau nė nepagalvojote!

14 patarimas

Plaukų spalvą pasitikrinti su savo nuotrauka galima ir pasinaudojant įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Štai vienas iš puslapių, kuriame galite išbandyti naujas šukuosenas, plaukų spalvas ir makiažą. Tereikia įkelti savo nuotrauką ar pasirinkti modelio, ir bandyti.

15 patarimas

Tamsius plaukus sunkiau pašviesinti, nes juose yra daugiau natūralaus pigmento melanino, dėl to tamsių plaukų šviesinimą geriau patikėti profesionalams kirpykloje. Jie plaukus nudažys tolygiai, su mažiausia žala plaukams, profesionaliais plaukų dažais. Tamsinti plaukus galima ir namų sąlygomis, tai daug lengviau nei plaukų šviesinimas.

16 patarimas

Jei neturite žilų plaukų ar turite jų nedaug, ir nutarėte pakeisti plaukų spalvą, išbandykite ją su nusiplaunančiais laikinais dažais. Jie mažiau kenkia plaukams, o jei spalva nepatiks, juos galima išplauti. Na, o jei patiks ir tiks išsirinkta spalva, nusidažysite plaukus permanentiniais dažais.

17 patarimas

Prie pasikeitusios plaukų spalvos derinkite makiažą, aprangą.

18 patarimas

Jei plaukų spalva nepatiko, nesiimkite savarankiškų bandymų perdažyti ar pašalinti plaukų spalvą, geriau kreipkitės į profesionalų kirpėją, kuris tai padarys su mažiausia žala plaukams.

19 patarimas

Keisti išvaizdą galima daugybe būdų ir plaukų dažymas tikrai nėra vienintelis būdas, juo nereikėtų piktnaudžiauti.

plaukų spalvos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s