Apie mane

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai!

Ačiū, kad apsilankėte mano tinklaraštyje. Aš esu Rūta, gyvenu Kaune. Myliu gyvūnus, todėl su manimi gyvena katinas Murkis ir jo geriausias draugas šuo Mikas. Visada domėjausi sveika gyvensena, grožiu, sportu, kosmetika, todėl pasirinkau kineziterapeutės specialybę. Esu įsitikinusi, kad dekoratyvine kosmetika sveikatos ‘nenusipieši’. Sveikata yra tai, ką puoselėjame kiekvieną dieną. Sveikata apima fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, ją padeda išlaikyti harmonija su savimi. Mityba, sportas, tinkami kūno priežiūros produktai padeda mums turėti tokį kūną, kokio norime, o mums patinkantis, tvirtas kūnas leidžia patirti malonumus dvasiai: stiprinančias kūną, grūdinančias dvasią keliones, pasitikėjimą savimi ir galų gale fizinį grožį.

Šiame tinklaraštyje ketinu rašyti apie jau minėtas man svarbiausias sritis: sveiką gyvenseną, mitybą, sportą, kosmetiką ir tikiuosi, kad mano patarimai jums leis gyventi laimingiau, išnaudoti kiekvieną gyvenimo akimirką ir ja mėgautis.

Tikiuosi tinklaraštis suburs bendraminčius, su kuriais bus galima keistis informacija, kartu leisti laisvalaikį ir panašiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s